Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Samułki Małe – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Podlasiu

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

100 000 zł6 375 m² 15,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

**** malownicza działka blisko rzeki narew I lasu *****samułki małe******* Dobry Dom Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę działki położonej w Samułki Małe gminie Wyszki.

Szczegóły ogłoszenia

147 960 zł3 699 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 działki położone w powiecie bielskim ,gminie Wyszki ,miejscowości Samułki Małe. Każda nieruchomość posiada pozwolenie na budowę domu jednorodzinnego i garażu na maszyny.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

135 000 zł3 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż 4 działki położone w gminie Wyszki, powiecie bielskim. Dojazd drogą gminna utwardzoną. -3 działki o powierzchni 3000m2 i wymiarach ok 60m x 53m -jedna o pow. 5363.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie

Olmonty(Samułki Małe + 23 km)

289 000 zł1 000 m² 289 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Marzysz o własnym kawałku.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Łubniki

Łubniki(Samułki Małe + 24 km)

470 000 zł4 823 m² 97,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Urok Podlasia i spokojna okolica Działka za miastem z aktualnymi warunkami zabudowy położona w miejscowości Łubniki (gm. Zabłudów) - w sąsiedztwie lasu i zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Doktorce

Doktorce(Samułki Małe + 4 km)

259 000 zł11 201 m² 23,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Doktorce - działka z bezpośrednim dostępem do rzeki Narew! Zapraszamy do zakupu malowniczej działki z linią brzegową rzeki Narew w Doktorcach. Działka o powierzchni 11201m jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Ignatki

Ignatki(Samułki Małe + 20 km)

390 000 zł1 500 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Odkryj Idealne Działki w Ignatkach - Twoje Miejsce na Własny Dom! Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Przedstawiamy wyjątkowe, kształtne.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Izbiszcze

Izbiszcze(Samułki Małe + 24 km)

269 000 zł3 558 m² 75,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Izbiszcze, w spokojnej i zielonej okolicy. Parametry działki: - powierzchnia: 3558 m - wymiary: ok. 56 x 79.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Stacewicze

Stacewicze(Samułki Małe + 8 km)

52 000 zł13 151 m² 3,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna 1,3 ha - Stacewicze, gm. Wyszki Spokój, przestrzeń, natura Lokalizacja: stacewicze, gm. Wyszki, powiat bielski, woj. podlaskie Powierzchnia: 13 151 m (1,3 ha) Wymiary: ok. 40 m x.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa ogrodzona Brześcianka

Brześcianka(Samułki Małe + 13 km)

299 000 zł53 998 m² 5,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Marzenie o gospodarstwie? To miejsce spełni Twoje aspiracje! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą zakupu urokliwego siedliska wraz z gospodarstwem w malowniczej wsi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Olmonty

Olmonty(Samułki Małe + 23 km)

275 000 zł1 030 m² 266,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Z miejscowym planem zagospodarowania Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę o powierzchni 1030 m 2 położonej w miejscowości Olmonty. Wymiary nieruchomości to ok.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Rumejki

Rumejki(Samułki Małe + 17 km)

174 350 zł1 585 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy pięknie położną działkę z możliwością zabudowy, w miejscowości Rumejki, 2 minuty jazdy do Juchnowca Kościelnego, 20 min. do Białegostoku. Możliwość uzyskania decyzji.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Markowszczyzna

Markowszczyzna(Samułki Małe + 18 km)

735 000 zł8 231 m² 89,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cena do negocjacji! Szczególnie polecamy jako inwestycję. Działka z mega potencjałem. Idealne wymiary ok. 48 x 171 m. Dojazd asfalt. Działka położona na skraju malowniczej, kameralnej.